Nattljustake empirestil

Nattljustake empirestil
Nattljustake empirestil
Nattljustake empirestil
Nattljustake empirestil
Nattljustake empirestil
Nattljustake empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NATTLJUSSTAKE, empirestil, 1800-tal, förgylld brons, höjd 5,5 cm

Slitage, sammansatt

158831

2012-11-22