Bord sengustavianskt Ficks art

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORD, sengustavianskt, C.D. Ficks art, mahognyfanerat, träskuren dekor, höjd 69, 83,5x48 cm

Renoverat, omfanerad skiva, smärre dekorskador

158832

2012-11-22