Flaskor och karaff med propp

Flaskor och karaff med propp
Flaskor och karaff med propp
Flaskor och karaff med propp
Flaskor och karaff med propp
Flaskor och karaff med propp
Flaskor och karaff med propp

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKOR, 3 st, KARAFF, med propp, delvis 1800-tal, höjd 20-33 cm

Nagg på den mindre gröna flaskan

158855

2012-11-21