Skål Lindstrand Kosta

Skål Lindstrand Kosta
Skål Lindstrand Kosta
Skål Lindstrand Kosta
Skål Lindstrand Kosta
Skål Lindstrand Kosta
Skål Lindstrand Kosta

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅLFAT, glas, Vicke Lindstrand, Kosta, slipad och polerad dekor, med hällristningsmotiv, signerad LS, diameter 37 cm

Invändiga repor

158874

2012-11-21