Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MINIATYRER, 7 st., Berndt Friberg, märkta med studiohanden, höjd 2-9 cm
2 vaser med lagningar, en vas med nagg i pipen
158894
2012-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här