Miniatyrer Berndt Friberg

Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg
Miniatyrer Berndt Friberg

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRER, 7 st., Berndt Friberg, märkta med studiohanden, höjd 2-9 cm

2 vaser med lagningar, en vas med nagg i pipen

158894

2012-11-22