Tallrik

Tallrik
Tallrik
Tallrik
Tallrik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TALLRIK, med lökdekor, Meissen, 1700-tal, ettikett märkt "Rörstrands samling no 273", diameter 24 cm

Fotring med nagg

158936

2012-11-23