Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
EDEFALK, Cecilia (född 1954): Vintertädgård, signerad med initialer CE, akvarell, 19x21,5 cm, dedikation på passpartout "Tlil Hasse från cecilia"
158940
2012-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här