Cecilia Edefalk akvarell

Cecilia Edefalk akvarell
Cecilia Edefalk akvarell
Cecilia Edefalk akvarell
Cecilia Edefalk akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EDEFALK, Cecilia (född 1954): Vintertädgård, signerad med initialer CE, akvarell, 19x21,5 cm, dedikation på passpartout "Tlil Hasse från cecilia"

158940

2012-11-23