Kista med järnbeslag i ek 1600-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KISTA med järnbeslag, 1600-tal eller äldre, ek, höjd 38, 36x69 cm

Kuntoraportti

Skador

158962

Päivämäärä:

2012-11-23