Kista med järnbeslag i ek 1600-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KISTA med järnbeslag, 1600-tal eller äldre, ek, höjd 38, 36x69 cm
Kuntoraportti
Skador
158962
Päivämäärä:
2012-11-23