Säng i vitmetall Frankrike 1920/30-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

SÄNGGAVEL med hjultrissor, Frankrike, 1900-talets första hälft, för 120 cm madrass, vitmetall, höjd 146 cm

158980

2012-11-24