Matbord och 8 stolar i mörkbetsad ek
2012-11-24
158985
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATBORD, med iläggsskivor, STOLAR, 8 st., mörkbetsad ek, 1900-tal, bordets höjd 80, 142x112 cm, total längd 390 cm
Skador, lösa delar till bord