Matbord och 8 stolar i mörkbetsad ek

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, med iläggsskivor, STOLAR, 8 st., mörkbetsad ek, 1900-tal, bordets höjd 80, 142x112 cm, total längd 390 cm

Skador, lösa delar till bord

158985

2012-11-24