Iain Campbell oljemålning

Iain Campbell  oljemålning
Iain Campbell  oljemålning
Iain Campbell  oljemålning
Iain Campbell  oljemålning
Iain Campbell  oljemålning
Iain Campbell  oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CAMPBELL, Iain(född 1938): Måltidsscen, signerad, olja på pannå, 72x96 cm, naken akt a tergo, osignerad

158993

2012-11-23