Robert Thegerström akvarell

Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell
Robert Thegerström akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919):"Höst Djursholm", signerad och daterad 1918, akvarell, 28x21 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

158998

2012-11-23