Robert Thegerström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Motiv från Dalarö, osignerad, olja på duk, 40x55 cm, intygas a tergo,
PROVENIENS: Konstnärens familj

159000

2012-11-23