Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, sydländsk fiskestrand, signerad Albertini, olja på duk, 60x120 cm
159001
2012-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här