Robert Thegerström teckning

Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning
Robert Thegerström teckning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Läsande kvinna, tuschteckning, signerad, 29x36 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

159004

2012-11-23