Robert Thegerström teckning
Valmis
2012-11-23
159004
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): Läsande kvinna, tuschteckning, signerad, 29x36 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj