Säng i järn 1800-tal
Closed
2012-11-29
159006
| Sold for | 3 400 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SÄNG, 1800-tal, järn, mässingsdetaljer, på hjultrissor, maxhöjd ca 153, bredd ca 83, längd ca 208 cm
PROVENIENS: Heby Säteri, Södermanland