Figurgrupp troligen Ludwigsburg

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURGRUPP, troligen Ludwigsburg 1800-talets slut, kortspelande barngrupp, höjd 23 cm

Mindre nagg

159028

2012-11-24