Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
STOLAR, 6 st, gustavianska, träskuren dekor av humlekvistar, genombruten spjälrygg, bemålade
Smärre dekorskador, lagningar, kompletteringar
159034
2012-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här