Olle Kåks teckning

Olle Kåks teckning
Olle Kåks teckning
Olle Kåks teckning
Olle Kåks teckning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÅKS, Olle (1941-2003): "Järnblomma -skiss", signerad och daterad Kåks-73, kolteckning, 104x92 cm,
UTSTÄLLD: Galerie Belle, Västerås, katalognr 63

159053

2012-11-28