Herrfickur silver spindelgång

Herrfickur silver spindelgång
Herrfickur silver spindelgång

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRFICKUR, 1800-talets första del, förgyllt verk, nr 8650, spindelgång, vit urtavla med arabiska siffror, verk och urtavla märkta John Ward, London, slät boett av silver, fantasistämplar, diameter 70 mm

Urtavlan med smärre sprickor

159063

2012-12-01