Herrfickur silver spindelgång
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, 1800-talets första del, förgyllt verk, nr 8650, spindelgång, vit urtavla med arabiska siffror, verk och urtavla märkta John Ward, London, slät boett av silver, fantasistämplar, diameter 70 mm
Urtavlan med smärre sprickor
159063
2012-12-01