Herrfickur Billodes silver

Herrfickur Billodes silver
Herrfickur Billodes silver
Herrfickur Billodes silver
Herrfickur Billodes silver

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BILLODES, herrfickur, omkring 1910, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19´´´ verk, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, innerboett av metall, diameter 50 mm

Kuntoraportti

Urtavlan med skador, smärre bucklor

159067

Päivämäärä:

2012-12-01