Herrfickur Billodes silver
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BILLODES, herrfickur, omkring 1910, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19´´´ verk, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, guillocherad boett av silver med kartusch, innerboett av metall, diameter 50 mm
Kuntoraportti
Urtavlan med skador, smärre bucklor
159067
Päivämäärä:
2012-12-01