Repeterur guld
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
REPETERUR, herrfickur, 1800-talets första del, förgyllt verk med repetition på spiralfjäder, cylindergång, silverfärgad urtavla med romerska siffror, guillocherad boett av guld 18 k, diameter 52,5 mm, kedja, doublé
Trög repetition
159081
2012-12-01