Skål Persien

Skål Persien
Skål Persien
Skål Persien
Skål Persien

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL, bemålad keramik, Persien, 1800/1900-tal, höjd 9, diameter 26 cm

Spricka, slitage

159092

2012-11-24