Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅL, bemålad keramik, Persien, 1800/1900-tal, höjd 11, diameter 31 cm
Slitage
159093
2012-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här