Skål Persien

Skål Persien
Skål Persien
Skål Persien
Skål Persien

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SKÅL, bemålad keramik, Persien, 1800/1900-tal, höjd 11, diameter 31 cm

Kuntoraportti

Slitage

159093

Päivämäärä:

2012-11-24