Skål Persien
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SKÅL, bemålad keramik, Persien, 1800/1900-tal, höjd 11, diameter 31 cm
Kuntoraportti
Slitage
159093
Päivämäärä:
2012-11-24