Autografer ishockey bandy

Autografer ishockey bandy
Autografer ishockey bandy

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SPORTMEMORABILIA: AUTOGRAFER (1950-60-tal): mestadels Ishockey och bandy, Tre Kronor, bandy-landslaget, Södertälje Sk, IF Göta, Wifsta Östrands IF, Örebro Sk bandy, Leksands IF, Lesjöfors, Sovjets Vingar, Tjeckoslovakien, Wembley Lions, Edsbyns IF, Nottingham Panthers mm, signerade tidningsutklipp samt lösa bilder och foton, album Vinter-VM 1958 medföljer

159102

2012-11-26