Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SPORTMEMORABILIA: AUTOGRAFER (1950/60-tal): Hammarby IF fotboll och bandy, signerade bilder och utklipp av bla Nacka Skoglund (2 st), Leif Fredblad (bandy, foto)
159122
2012-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här