Autografer Hammarby IF

Autografer Hammarby IF
Autografer Hammarby IF

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SPORTMEMORABILIA: AUTOGRAFER (1950/60-tal): Hammarby IF fotboll och bandy, signerade bilder och utklipp av bla Nacka Skoglund (2 st), Leif Fredblad (bandy, foto)

159122

2012-11-26