Urna 1800-tal skulpterad i alabaster

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

URNA, 1800-tal, skulpterad alabaster, urnans höjd 140 cm, senare postament medföljer, total höjd 205 cm

Skador och lagningar

159128

2012-11-24