Brevpress i malakit

Brevpress i malakit
Brevpress i malakit
Brevpress i malakit
Brevpress i malakit

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BREVPRESS, malakit och förgylld brons, längd 17,5 cm

Nagg, lagning

159154

2012-11-24