Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
UECKER, Günther (1930) signerad -71, 54/100, litografi i relief, 63x49,5 cm
glasskada
159163
2012-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här