Litografi relief

Litografi relief
Litografi relief

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UECKER, Günther (1930) signerad -71, 54/100, litografi i relief, 63x49,5 cm

glasskada

159163

2012-11-24