Gunnar Nordström oljemålning

Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning
Gunnar Nordström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): Riddarfjärden-Stockholm, signerad G Nordström, olja på duk, 50x61 cm

Smärre färgbortfall längs ramkanten

159165

2012-11-24