Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NORDSTRÖM, Gunnar (född 1921): Riddarfjärden-Stockholm, signerad G Nordström, olja på duk, 50x61 cm
Smärre färgbortfall längs ramkanten
159165
2012-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här