Krukor Ilse Claeson

Krukor Ilse Claeson
Krukor Ilse Claeson
Krukor Ilse Claeson
Krukor Ilse Claeson

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BLOMKRUKOR, Ilse Claeson, Rörstrand, signerad I C, höjd 13,5 resp 16,5 cm

Krackeleringar, fotskada

159180

2012-11-24