Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VAGNSUR, 1700-tal, förgyllt verk, spindelgång, vit emaljurtavla med arabiska siffror, boett av mässing, märkt An 1731, diameter 76 mm
Fungerar ej, minutvisare och glas saknas
159189
2012-12-01
Gör en kostnadsfri värdering här