Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Röder skärgård, signerad Roland S., 330/350, färglitografi, 29x57 cm

159212

2012-11-28