Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SPORTMEMORABILIA: AUTOGRAFER (1950/60-tal): Djurgårdens IF fotboll, bla signerade (och osignerade) bilder och foton av Tumba, Sigge Parling, Gösta "Knivsta" Sandberg
159234
2012-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här