Brännvinsflaska glas

Brännvinsflaska glas
Brännvinsflaska glas
Brännvinsflaska glas
Brännvinsflaska glas
Brännvinsflaska glas
Brännvinsflaska glas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRÄNNVINSFLASKA med propp, glas, 1700-tal, slipad dekor, höjd ca 28 cm

Nagg, propp skadad

159239

2012-11-28