Lars Hillersberg screentryck
2012-11-25
159279
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Bygget/ställföreträdaren", signerad, numrerad 31/60, screentryck, 36x43 cm
Fläckar