Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Bygget/ställföreträdaren", signerad, numrerad 31/60, screentryck, 36x43 cm
Fläckar
159279
2012-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här