Lars Hillersberg screentryck

Lars Hillersberg screentryck
Lars Hillersberg screentryck

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

HILLERSBERG, Lars (född 1937-2004): "Bygget/ställföreträdaren", signerad, numrerad 31/60, screentryck, 36x43 cm

Fläckar

159279

2012-11-25