Peter Dahl litografi
2012-11-25
159285
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Par, signerad och daterad Peter Dahl -81, HC 13/15, färglitografi, 53x36 cm