Autografer

Autografer
Autografer
Autografer
Autografer
Autografer
Autografer

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SPORTMEMORABILIA: AUTOGRAFER (1950-60-tal): (2 st skissblock) Skidor, tennis, bordtennis, ishockey, bordtennis, friidrott, bla signerade tidningsutklipp och bilder av Wilma Rudolph, Mora Nisse (ca 18 st), Sixten Jernberg (ca 27 st), Tumba (8 st), Roland Stoltz, Lasse Björn, Sura Pelle, Uffe Schmidt, L Bergelin mm, Album medföljer: Vinter VM 1962, Allsport Inside från Innsbruck 1964, Vinter-olympia Cortina 1956

159293

2012-11-26