Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
SAMUELSON, Ulrik (född 1935): Komposition, signerad och daterad Ulrik Samuelson 1983, 293/360, färgoffset ,33,5x49,5 cm
LITTERATUR: Ulrik Samuelson - Second hand, jämför färgplansch sidorna 114-115
159409
2012-11-25