Ulrik Samuelson färgoffset

Ulrik Samuelson färgoffset
Ulrik Samuelson färgoffset
Ulrik Samuelson färgoffset
Ulrik Samuelson färgoffset

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

SAMUELSON, Ulrik (född 1935): Komposition, signerad och daterad Ulrik Samuelson 1983, 293/360, färgoffset ,33,5x49,5 cm
LITTERATUR: Ulrik Samuelson - Second hand, jämför färgplansch sidorna 114-115

159409

2012-11-25