Siri Rathsman färglitografi

Siri Rathsman färglitografi
Siri Rathsman färglitografi
Siri Rathsman färglitografi
Siri Rathsman färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RATHSMAN, Siri (1895-1974): Komposition med blommor, signerad Siri Rathsman, 1961, färglitografi, 8/30, 56x40 cm

159422

2012-11-25