Siri Rathsman färglitografi
2012-11-25
159430
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RATHSMAN, Siri (1895-1974): Stilleben, signerad Siri Rathsman 1951, EA, färglitografi, 64x49 cm med dedikation