Sjuan Arne Jacobsen

Sjuan Arne Jacobsen
Sjuan Arne Jacobsen
Sjuan Arne Jacobsen
Sjuan Arne Jacobsen
Sjuan Arne Jacobsen
Sjuan Arne Jacobsen
Sjuan Arne Jacobsen
Sjuan Arne Jacobsen

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 2 st, "Sjuan", en vit med skrivplatta och en svart, Arne Jacobsen för Fritz Hansen

Slitage, skador

159443

2012-12-03