Illustrationer akvarell C. Lindeberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDEBERG, C., 1900-tal, fyra originalillustrationer "På besök i Stockholm", akvarell, 26x39 cm vardera, samramade

159453

2012-11-25