Lars Matson oljemålning

Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning
Lars Matson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSON, Lars (1933-94): "Timmerlasset", signerad Lars Matson-88, olja på pannå, 53x72 cm

159485

2012-11-25