Danka Jaworska oljemålning
Closed
2012-11-25
159500
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
JAWORSKA, Danka (född 1951): Sittande kvinna, signerad, olja på duk, 65x66 cm